Kampanya
Yaz gelmeden restorasyon fiyatlarını öğrenin kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanın
TÜMÜNÜ GÖR

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Sormak istediğiniz başka sorular var ise aşağıda sizin için bir iletişim formu hazırladık sorularınızı bu iletişim formunu kullanarak sorabilirisiniz.

Ahşap Restorasyon için neler gerekir?
Öncelikle özveri ve titiz bir işçilikle çalışan profesyonel bir ekip olması şarttır.
İşlerinizi nasıl ve ne zaman teslim ediyorsunuz?
Yaptırmış olduğunuz ahşap restorasyon işin detayına göre üretim ve montaj süresi belirlenir. Belirlenen tarihte iş teslimi sorunsuz şekilde teslim olur.
İşleriniz Garantili mi? Kaç yıl garanti veriyorsunuz?
Yapmış olduğumuz ahşap tarihi eser resyorasyonları bu yalı köşk yada bina restorasyonu olsun tüm işlerimiz Ömür boyu garantilidir.
Yaptığınız restorasyon tasarımını başka bir yerde kullanıyor musunuz?
Restorasyon işini yaptıran firma yada kişi ikinci bir yerri varsa aynı tasarımı kullanabiliriz Bunun dışında ikinci bir müşteride aynı tasarım kesinlikle kullanılmaz.
Restorasyon değişikliği yapabilir miyiz?
Yaptırmış olduğunuz restorasyon için ahşaplar yere göre ve tasarıma göre kesilip boyutlandırıldığı için bir başka tasarım kullanılırsa değişiklik yapılabilir fakat bu işi yeniden yaptırıp tüm işi tekrar ödemeniz anlamına gelir.
Restorasyon ile ilgili destek oluyor musunuz?
Tabi ki, yaptırmış olduğunuz ürünlerde karşılaştığınız durumlarda ücretsiz destek oluyoruz. Destek hizmetimiz satın almış olduğunuz ürün ile sınırlıdır. Teknik destek hizmetini mail aracılığıyla sunmaktayız.
Yaptığınız restore işleri için fatura kesiyor musunuz?
Evet, tüm satışlarımız faturalıdır. Aksi belirtilmedikçe fatura, ödemeyi yapan kişi adına kesilir. Dilerseniz faturanızı alıcı ödemeli kargo ile veya taranmış halini mail adresinizden alabilirsiniz.
Satın almış olduğumuz ahşap mobilyalarda düzenleme yapıyor musunuz?
İsteğinize göre ücretsiz veya ücretli olarak yardımcı oluyoruz. Fakat Akyıldız Restorasyon yapımı olmayan işlerde düzenleme yapmıyoruz.
Kişiye özel restorasyon hizmeti veriyor musunuz?
Evet, tasarımını hazırlattığınız veya örnek olarak vereceğiniz bir tasarımı size özel restorasyon haline getiriyoruz. Bu restorasyon modelini istediğiniz kadar kendi yerlerinizde kullanabilirsiniz ve tek kullanım hakkı sizde olur.

BİZE SORU SORUN