Kampanya
Yaz gelmeden restorasyon fiyatlarını öğrenin kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanın
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Akyıldız Restorasyon 1978 senesinde Burhan Akyıldız tarafından kurulan ve günümüze dek ; kalite ve güven imajını her geçen gün sağlamlaştırmayı hedefleyen , yaptığı eserler ile büyük kıvanç duyan köklü ve tecrübeli bir firmadır.
Akyıldız Restorasyon yaptığı çalışmaların üretim ve pazarlanmasında,prensipli ve güvenilir imajından hiç bir ödün vermeyerek müşterilerine kaliteyi ve sağlamlığı vaad etmektedir .
Başta tarihi eser restorasyonu olmak üzere , ahşaba dair bütün hizmetleri anahtar teslimi şeklinde müşterilerimize güvenle sunmaktayız.

İmalat ve tasarımlarımızın tamamı , kaliteli ustalarımız işçiliğiyle ve kaliteli malzemelerimizin harmonisiyle siz müşterilerimizin hizmetine ve beğenisine sunulmaktadır.

Misyonumuz ;

İmalatını ve tasarımını yaptığımız bütün projelerimizde müşterilimizin memnuniyetini sadece o an için değil çok uzun yıllar sağlamak , kalitemizi ve imalatlarımızı önce kendimiz beğenmek ve müşterilerimize kendimizin beğenmediği hiçbir ürünü veya hizmeti sunmamak temel misyonlarımızdır.

Vizyonumuz ;

Çağımızın bütün yeniliklerini karşı son derece şeffaf ve açık olmak , yeni ürünler ve hizmetler geliştirmek ve her projemizin birbirinden özel ve beğenilir olması temel vizyonumuzdur.